Pocenie się po usunięciu migdała u dziecka

Mój 3,5 roczny synek od około tygodnia strasznie sie poci w nocy, jest miesiąc po usunięciu migdała. Z wyników laboratoryjnych zrobionych przed zabiegiem wyszło podwyższone OB 22 oraz MCV 75,8 MCH 24,6 pozostałe wyniki wyglądają na dobre. Z czym te poty mogą być związane. Nadminię że syn urodził się 3 tygodnie wcześniej. Zaopserwowałam też że chodzi i się drapie za pupę i trochę się skarży na ból brzucha. Widzę też często że synek kiedy się deneruje zaczyna często chodzić do ubikacji.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją pasożytniczą. Wskazana jest wizyta u lekarza pediatry.