Pocenie się stóp, pomarszczona i biała skóra rąk i stóp po namoczeniu

problem ze stopami, pocą się strasznie, podczas kąpieli miękną szybko, skóra staje się biała i pofałdowana strasznie, tak samo jest z rękoma, podczas kąpieli lub nawet zmywania naczyń, trzeba zaraz kremować

Witam! Nadmierną potliwość stóp hamują dostępne w aptekach i drogeriach dezodoranty. Jeśli chodzi zaś o tendencję do nadmiernego "pofałdowania" skóry, to jedyną receptą jest tutaj dbania o jej odpowiedni poziom nawilżenia oraz unikanie nadmiaru wszelkiego rodzaju peelingów i pumeksów do stóp.