POCHP a wzdęty brzuch

witam dwa tygodnie temu stwierdzono u mnie pochp mam 37 lat dostałam alvesco 2x1 i formoterol easyhaler 2x1 rzucam palenie włączyłam desmoxan i zaczęłam się żle czuć brak siły na cokolwiek brak snu i koszmary szybko się męcze a do tego mam ciągle wzdęty brzuch i jakby to ująć odstawiłam desmoxsan a objawy nie ustępują wzdecia są nadal zmęczenie ogólne jest nadal czuje się jakby zanikały mi mięśnie i ni mogę się skoncentrować jetem aktualnie na urlopie z dziecmi więc nie moge iść do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, chociażby na miejscu wypoczynku. Lekarz po badaniu będzie mógł coś więcej powiedzieć i zalecić Pani odpowiednie postępowanie.