Pocieranie okolic intymnych penisem w prezerwatywie a ryzyko ciąży

Witam serdecznie kilka dni wczesniej z dziewczyna chcielismy sprobowac czegos innego i ja pocierałem penisa o jej wargi sromowe i wejscie pochwy ale nie bylo penetracji TYLKO w prezerwatywie ktora byla cala. Czy jest mozliwosc ciazy ? I czy dalej mozemy probowac takich zabaw bez obaw o ciaze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome, aczkolwiek istnieje. Sugeruję uważać i pamiętać o skutecznej antykoncepcji.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku.