Pocieranie się narządami po masturbacji a możliwość zajścia w ciążę

Witam bardzo się boje się i martwię ze moja dziewczyna mogła zajść w ciąże.Przed jej przyjściem masturbowałem się wszystko umyłem i sie zesikałem ,kilka godzin wcześniej następnie poszedłem spać i mnie obudziła jak przyszła zaczelliśmy sie całować, byliśmy nago i pocieraliśmy sie narządami nie wkładałem do pochwy ani nie było wtedy wytrysku proszę o odpowiedz nie mogę przestać o tym myśleć.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym powyżej przypadku jest praktycznie równe zeru. Pozdrawiam