Początek infekcji po zabiegu wycięcia trzeciego migdałka

9 dni temu moj 3 letni synek mial wyciety 3 migdal, a od dwoch dni bardzo kicha i prawdopodobnie bedzie przeziebiony. Normalnie podalabym mu cos z Ibufenem bo dziala przeciwzapalnie, ale nie wiem czy moge i co moge mu podac. Nie goraczkuje na rszie. Chcialabym mu cos podac nim go rozlozy. Prosze o porade.

Witam serdecznie. Można stosować leczenie jakby syn nie przechodził żadnego zabiegu. Nie ma powodów do obaw.