Początki epilepsji a utrata przytomności

W styczniu tego roku mialem w ciagu jednego dnia 3 utraty przytomności. Utraty byly co kilka godzin - po trzeciej utracie przytomności zostałem zabrany do szpitala. W szpitalu wykonano od razu badania serca, oraz TC glowy - badania wyszly czyste. Dostalem również skierowanie na badanie EEGi MRI, które również wyszło czyste. Angielscy lekarze nie postawili diagnozy - ale poinformowali mnie ze to może być początek epilepsji Czy w moim przypadku mogę brać białko + aminokwasy? oraz kreatyne?

Proszę nie stosować żadnych preparatów do czasu rozwikłania problemu.
Warto wykonać usg serca,ponieważ przypuszczam,iż uprawia pan sport,
Proszę zapytać lekarza rodzinnego o możliwość kontynuacji treningów.
Zalecam zdecydowanie ostrożność.
Pozdrawiam