Poczucie bezsensu życia u 25-letniej osoby

Witam proszę o pomoc!!!dręczę się tym że sama nie wiem co mi jest i nie jestem pewna czy powinnam skorzystać ze specjalisty,mam bałagan w głowie.Mam 25l.od szkoły podstawowej mam poczucie bez sensu życia mam dni że lepiej się czuje.Towarzyszy mi smutek choć staram sie nie pokazywać w środ ludzi żeby nie wyjść na znudzoną życiem.Odczuwam również duży stres przy innych ludziach do tego czuję nie chęc rozmawiania z innymi,jestem osobą nie ufną zamknięta w sobie.Jak bym mogła sobie pomóc?

Dzień dobry,

pisze Pani o męczących objawach i wygląda na to, że cierpienie towarzyszy Pani o dawna, jest mocno wrośnięte w Pani życie. Obniżone samopoczucie to jedno, a kłopoty związane w relacjach interpersonalnych to drugie. Można nad tym pracować w psychoterapii, powinna się Pani zająć tymi stanami u profesjonalisty, gdyż wydaje się to niepokojące.

Aneta Fudała
http://gabinetpsychodynamiczny.pl/blog/

Pomoc uzyska Pani w gabinecie psychologa i psychiatry. Proszę jak najszybciej się tam zgłosić, bo problemy same się nie rozwiążą, a Pani stan jest poważny i nie ma oznak, że sama jest Pani w stanie sobie z tym poradzić. Powodzenia!