Poczucie bezsilności i beznadziejności

mam poczucie bezsilnosci beznadziejnosci. nie potrafie normalnie zyc. nie mam sily wstac rano z lozka nie mam sily do robienia czegokolwiek. ciagle placze zastanawiam sie dlaczego to spotkalo wlasnie mnie. coraz czesciej mysle o tym ze lepiej byloby skonczyc to wszystko. wiem ze sama sobie nie dam z tym rady. nie potrafie. wiem ze potrzebuje pomocy

Pani wypowiedź brzmi bardzo depresyjnie, a za tym stoi prawdopodobnie jakaś utrata, zerwana wieź. Tego jednak nie wiemy, bo nic Pani nie napisała więcej. Potrzeba zatem zdiagnozować Pani stan i sytuację. Proszę wybrać się na konsultacje psychologiczne lub od razu na psychoterapię. Pozdrawiam.

Witam, ma Pani poczucie bezsilności, beznadziejności, nie ma Pani sił na codzienne czynności. Może mieć to związek z zaburzeniami depresyjnymi. Jeżeli potrzebuje Pani wsparcia, rozmowy, proszę skorzystać z telefonu zaufania: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html) lub więcej kontaktów znajdzie Pani tutaj: http://www.telefonzaufania.org.pl/telefony_zaufania_wykaz.html lub z ośrodka interwencji kryzysowej. Uzyska Pani bezpłatne wsparcie.
Pozdrawiam serdecznie