Poczucie lęku, kołatanie serca, gorączka i biegunka a stres

witam mam25 lat 3 dzieci w 2008 roku kulo mnie serce dostalam goraczki biegunke ,trafilam na pogotowie zrobili mi ekg i nic nie wykazalo od tamtego czasu mecze sie z lekami strach mnie ogarnia bralam antydepr. przez 2 lata pozniej odstawilam czulam sie dobrze 9 miesiecy,mialam objawy ale byly slabe pozniej zaszlam w ciaze dzi jestem po porodzie 10 miesiecy ale znowu od jakiegos czasu czuje w nocy zimno serce mi lata i dodam ze mialam robione usg serca i nawet mialam holtera czy to stres?
ponad rok temu

Witam,
opisane przez Pani objawy wskazują raczej na problemy z przeżywaniem emocji, które manifestują się pod postacią somatyczną (ukrytą w ciele). Wydaje się, że optymalnym rozwiązaniem będzie u Pani psychoterapia - serdecznie zachęcam do tego typu konsultacji u rzetelnego terapeuty.
Rozwiązanie konfliktu wewnętrznego i uzyskana zmiana przeżywania dają szanse na wyraźną zmianę Pani samopoczucia.
Pozdrawiam,
Marta Kaczmarek-Dylewska

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym Pani wstępną konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu, który po rozpoznaniu objawów u Pani, podejmie odpowiednia diagnostykę.
Prawdopodobnie skieruje Panią do kardiologa, celem rozwiania Pani obaw pochodzenia sercowego i na leczenie terapeutyczne psychologiczne.

Życzę Pani tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej