Poczucie osaczenia u kobiety

Jeśli, jeżeli kobieta czuje się osaczona tzn., że ktoś natretny, dokuczliwy,drażni, denerwuje się ,ma dosyć, dręczą, natretny ktoś ,np kolega osacza dziewczynę lub koleżankę i pisze nie dzwon i nie pizze do mnie ,nie śledź mnie nie wystawa w pewnym miejscu bo czuję się osaczona bardzo .Można jeszcze po dłuższym oczekiwaniu dojść do kompromisu, ustawić zasady oraz wyjaśnić sobie pewne sprawy? Ile kobieta musi po takiej sytuacji odczekać jeśli czują się osaczona ?

Dzień dobry, jeżeli kobieta pisze "nie dzwoń do mnie", "nie pisz do mnie", "nie dręcz mnie" to nie należy tego robić, taka jest jej decyzja. Można jej jedynie powiedzieć "Jeżeli zmienisz zdanie to odezwij się do mnie." Jeżeli się nie odezwie już nigdy to znaczy, że nie zmieniła zdania i należy to uszanować. Pozdrawiam

Dostał pan bardzo konkretne komunikaty,że kobieta nie życzy sobie kontaktu z panem. Proszę to uszanować i nie liczyć na dalszy rozwój spraw. Granice zostały postawione i kobieta ie chce, aby pan ją w dalszym ciągu osaczał. Proszę się z tym pogodzić - jeśli ma pan z tym trudność, polecam udać się na spotkanie z psychologiem, gdyż być może problem ma głebsze źródła (jak np. niska samoocena, negatywne doświadczenia itd.).Pozdrawiam.