Poczucie samotności u 24-latka

Nie radzę sobie z samotnością nigdy nie miałem dziewczyny mam 24 lata, w dodatku zaburzenia pamięci i stres, bardzo dużo przeżyłem złego i nie mogę się pozbierać.Chodzę do oddziału dziennego na terapie,ale nic mi nie pomaga,nadal mam niskie poczucie wartości,samoocenę, brak wiary w sukces,dysleksje,słabą silną wolę.Czuje się z tym źle, oprócz tego nic mnie nie cieszy,straciłem radość z życia po stracie pracy nie z mojej winy,nie mogę znaleźć pracy,życie jest niesprawiedliwe i bardzo ciężkie:(.

Witam,
rozumiem trudne przeżycia, ale na prawdę bardzo wiele można zmienić, pozbierać się, podnieść samoocenę, potrzeba tylko trochę pracy nad sobą, oraz nieco czasu, czasami potrzeba wielu prób, żeby odnieść sukces. Bardzo wiele tutaj zależy także od Pana, przy pomocy specjalistów może Pan sobie doskonale poradzić! Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Warto wykazać się cierpliwością- zrobił Pan pierwszy krok do zmiany- rozpoczął terapię. Warto temu dać szansę i w sposób aktywny i zaangażowany brać w niej udział. Pracować nad sobą. Zmiana to często powolny stopniowy proces, jednak jeśli juz się dzieje, niedługo przyniesie wymierne efekty.