Pod pod żuchwą po leczeniu kanałowym

Miesiąc temu zostało zakończone leczenie kanałowe dl 7-ki.Kilka dni pózniej pojawił sie ból pod żuchwa ,przy uchu, oraz najsilniejszy klatki piersiowej- wszy. Po lewej str.Po wizycie u inter. laryngologa,kardiologa oraz zrobieniu badań (ekg usg szyji, rentgen klatki piersiowej oraz morfologia) które niczego nie wykazały. Neurolog także niczego nie stwierdził i skierował mnie ponownie do stomatologa. Ten pow ze skoro ząb nie boli nie ma tez opuchlizny a kanały wyglądają na wypełnione odesłał mni

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.