Podawanie dzieciom leku Concerta

witam chcialabym poznac opinie na temat podawania dzieciom leku concerta dodam iz mam dziecko z duzymi problemami szkolnymi i slyszalam o tego typu lekach

nie mam doświadczeń w tej kwestii ale problemy szkolne mogą wynikać np. z powodu problemów z integracją sensoryczną, problemów wpływających na koncentracje - warto zrobić diagnostykę integracji sensorycznej i ewentualnie badania genetyczne na łamliwy chromosom X