Podawanie dziecku tranu w herbacie

Witam czy moge podawac dziecku tran w cherbacie ?Moj synek w innej postaci nie chce go przyjmowac (z lyzeczki czy w serku )

tran jest tłusty więc zostaje przyklejony do ścianek butelki. Poza tym tran jest jedynie suplementem diety a nie lekiem czyli nie miał żadnych badan klinicznych i nie ma żadnej pewności czy wit. D3 jest tam czynna . Najlepiej podawac niemiecki preparat zarejestrowany jako lek( ma wszelkie badania )VIGANTOL krople .Kosztuje około 5zł i starcza na 2 miesiące . P:odaje się wprost do buzi 1 -2 kropelki lub np. na smoczek tuż przed wsadzeniem do buzi. Jest bez smaku i działa w 100%. Generalnie proszę nie wierzyć w suplementy diety- nie wiadomo jak działają, nie maja potwierdzonych badań klinicznych.