Podawanie hormonów u 5-tygodniowego niemowlaka

Witam, mam pytanie odnośnie Tsh u niemowlaka, moja 5 tyg córka miała oznaczone tsh i jej wynik to 6,8. Endokrynolog do którego z nią się udałam kazał podać hormony, wstrzymałam się. Czy rzeczywiście przy takim wyniku mamy rozpocząć leczenie. Dodam, że sama w ciąży brałam hormony, ale moje tsh było w granicy 1,5.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Konieczne jest u dziecka utrzymywanie równowagi hormonalnej aby dziecko mogło się rozwijać się prawidłowo.