Podawanie jabłka 5-miesięcznemu dziecka

Witam , jestem mama 5 miesiecznego malca (karmie piersia) od kilku dni zaczelam mu podawac starte jabluszko (ok mala lyzeczke) , ale mam pewne obawy czy nie przestac ,otoz codziennie teraz robi kupke z niestrawionym owocem plus troche sluzu (kupka ma kolor musztardy) wczesnij wyproznial sie srednio co 3-4 dni .Prosze o porade co zrobic w tej sytuacji dalej podawac mu to jabluszko czy odpuscic sobie (aha synek nie ma zadnych wzdec czy bolow brzuszka ) Dziekuje za odpowiedz .

jeśli w kupce jest śluz i niestrawione jabłko to lepiej na chwile wstrzymać się , podać lacidobaby i potem znowu spróbować 1 łyżeczke jabłka i obserwować reakcje .