Podawanie leków Bromergon i Cyclo-Progynova dla 14-letniej córki z powodu braku miesiączki

Moja córka ma 14 lat .Przez trzy cykle miała ,miesiączkę i od dwóch lat nic.Zostało wykonane badanie na prolaktynę i ma bardzo wysoki poziom prolaktyny,lekarz przepisał jej Bromergon i Cyclo-Progynova.Czy można stosować te leki u 14-latki.Czy jest to bezpieczne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli są ku temu wskazania to tak. W tym przypadku tak jest.