Podawanie Miansec starszej osobie

mam takie małe pytanie moja babcia od 4 dni bierze taki lek jak miansec10mg na spanie i ma podwyszone cisnienie np 185/140/78 nigdy tak nie miała takiego wyszokiego cisnienia lek bierze 1table rano i 2 na wieczór lekarz przepisał ten lek psychitra prosze o jaką kolwiek odpowiec dziekuję

Aleksander Ropielewski

W takim przypadku należy rozważyc zmniejszenie dawki leku lub jego odstawienie.