Podawanie soli emskiej dziecku z chrypką

Dzień dobry. Moja trzy i pół letnia córka ma chrypę i mokry kaszel. Gdy kasze słychać jak jej sie odrywa w gardle. Zastanawiam sie czy mogę jej podawać sól emska i ewentualnie w jakich dawkach. Z góry dziękuje. Katarzyna

Witam. Producenci nie podają informacji na temat stosowania soli u dzieci. Radzę więc udać się do lekarza pediatry, który po zbadaniu dziecka wdroży odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.