Podawanie syropu dziecku z katarem i kaszlem

Witam mam wnuczka który ma 4,5 miesiąca ma katarek i troszkę kaszle ale to rzadko czy można podać jemu jakiś syrop

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza celem badania dziecka. Na katar prosze stosować inhalacje z soli fizjologicznej 4 razy dziennie, nastepnie oczyścić nos mechanicznie ( np. Katarkiem, nosefridą) pomiędzy inhalacjami aplikować sól morską, powietrze w pokoju nawilzone, chłodne