Podawanie szczepionek dziecku

Zaszczepiłam syna (4lata) szczepionką prevenar13.Z uwagi na ciężki przebieg zachorowań w ostatnim roku(8razy zapalenie ucha 8antybiotyków usunięcie 3.migdałka lecz po badaniu fiberoskopem okazuje się ze niedokładne i przy trąbkach słuchowych migdał niedotknięty ręką chirurga) chcę zaszczepić go broncho-vaxum. Czy takie postępowanie jest zasadne? Ile czasu musi upłynąć od podania prevenaru do pierwszej dawki broncho-v?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.