Podcięcie sobie żył po alkoholu

witam,moj Chlopak 1 stycznia Trafil Do Szpitala Psych.podcial Sobie Zyly Ale przecial Sobie tylko Skore Zrobil To Bo mial Ciag 8dniowy Alkoholowy Mial 3,4Promila Nigdy w zyciu By Tego Na Trzewo Nie Zrobil Jak Go Zabierali Straszyl Ze Sie Zabije Ale To Tylko Alkohol Teraz Zaluje i Mowi Otwarcie Ze To Przez Alkohol Faszeruja Go Tabletkami Chociaz Mowi Ze Nie Sa Mu One Potrzebne Wie Co Zrobil i Nigdy By Sie Tak Nie Zachowal Jak Dlugo Moze Byc w Szpitalu i Czy Jest Jakas Mozliwosc Wyjscia z Tamtad? wytrzezwial Zrozumial Ze Popelnil Blad i nie chce znajdowac sie w tym miejscu

Na własną prośbę może być wypisany, chyba że istnieją szczególne okoliczności, o których należy porozmawiać z lekarzem. Proszę Panią, alkohol nie jest przyczyną czegokolwiek. Jest to produkt zamknięty w butelce. Są ludzie, którzy umieją korzystać z tego trunku we właściwy sposób, znając swoje granice jego przyswajania. Pani chłopak traci panowanie nad sobą w wyniku spożywania nadmiernych ilości alkoholu. Pisze Pani, że wpadł w ciąg. Przypuszczam, że cierpi on na chorobę alkoholową, co należy leczyć. Zarówno on jak i Pani powinniście jak najszybciej zgłosić się po pomoc do Poradni Uzależnień od środków psychoaktywnych przy poradniach zdrowia psychicznego i nauczyć sie żyć bez picia.

Po podstawowym leczeniu będzie się mógł wypisać na własne żądanie. Polecam jednak zapisanie się na terapie uzależnień, bo nawet jeśli na trzeźwo panuje nad autoagresywnymi impulsami, to rozumiem, że epizody picia i ciągów alkoholowych zdarzają się częściej, a wówczas kontrola impulsów jest zaburzona i istnieje ryzyko podjęcia ponownej próby samobójczej.

Witam. W opisie Pani zakłada pani, że mu źle w szpitalu i źle, ze tam jest. A to dobrze, że jest w szpitalu i krzywdy mu nie zrobią. Natomiast jeśli Pani chłopak jest uzależniony (bo pisze Pani o ciągu alkoholowym) to nie jest tak, ze już nie powtórzy się takie upicie, co oczywiście nie znaczy, ze musi się powtórzyć. Z uzależnieniem tak nie jest.
Magdalena Brabec