Podczas stosunku chłopak użył prezerwatywę, czy mogłam zajść w ciążę?

Czy mogłam zajść w ciążę uprawiając seks z chłopakiem w 7 dniu cyklu, gdy pierwszy dzień ostatniego krwawienia miałam 11 października?
Przy czym okres spóźnił mi się tydzień, a podczas stosunku chłopak użył prezerwatywę.

Witam serdecznie,
Ryzyko zajścia w ciążę jest znacznie wyższe jeżeli stosunek płciowy miał miejsce podczas dni płodnych, jeżeli miał miejsce podczas dni niepłodnych, wówczas ryzyko zajścia w ciążę znacznie spada.
Aby orientacyjnie określić dni płodne i niepłodne należy wziąć pod uwagę długość cykli oraz ich regularność. Podczas stosunku było zabezpieczenie w postaci prezerwatywy co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ciąży.
Pozdrawiam