Podejrzanych radiologicznie zmian ogniskowych oraz złośliwych mikrozwapnień nie stwierdza się

Witam. Proszę o zinterpretowanie wyników usg i mammografii. USG było wykonywane pierwsze później MM. USG: W prawej piersi na godz 3 zmiana lita hipoechogenna dobrze odgraniczona wielkości 17/13mm- moze odpowiadać włókniakowi. Węzły chłonne pachwowe niepowiększone. MM : Podejrzanych radiologicznie zmian ogniskowych oraz złośliwych mikrozwapnień nie stwierdza się. Skóra tk. podskórna i doły pachwowe prawidłowe. Badanie MM nie wykazało obecności włókniaków. Z góry dziekuję. Pozdrawiam

Witam , proponuję jeszcze raz albo dwa razy przeczytać uważnie opisy obu badań!!! Nigdzie nie napisano o występowaniu podejrzanych zmian! Należy więc na spokojnie czekać na wizytę u ginekologa prowadzącego!!! z.żurawski