Podejrzenia partnera o zdradę

Mam problem. Od 5lat jestem z chłopakiem którego bardzo kocham i od początku planowalam wspolne zycie. Od jakiegoś czasu kręci się koło niego panienka która jest ode mnie mlodsza o 5lat. Zaczęłam być nieufna i nie panuje nad tym. Odkrylam tez ze on pisze z nia SLODZIUTKIE smsy... probowalam z nim rozmawiać, ale mówi ze to tylko zarty.wiem z moich xrodel xe ona sie zakochala i boje sie ze go strace... oni pracuja razem.. co mam robić? Jak odkryc prawde czy ich cos laczy.... pomocy:(

Szanowna Pani,
to, co na pewno może Pani zrobić, to zadbać o waszą relację. Szukanie dowodów na to, czy coś łączy partnera z inną kobietą może być dla Pani i trudne, i kłopotliwe. Dla niego - dowodem na brak Pani zaufania. Zdrada jest zawsze dowodem na osłabienie więzi w związku - coś się stało, że partnerzy rezygnują - często nieświadomie - z siebie na rzecz osób poza związkiem. Nie znaczy to, że tak już się stało w waszym przypadku.
Jak jest obecnie między wami, jak było przed tym zanim odkryła Pani smsy? Być może to są tylko żarty, ale skoro przejmuje się Pani nimi, to warto zastanowić się, jak układa się wasza relacja w ostatnim czasie, jak wygląda wasz kontakt, bliskość?
Zawsze może Pani spróbować poświęcić więcej czasu, uwagi, troski waszej wspólnej relacji. Zrobić coś dla siebie, nie oglądając się na to, co było.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Witaj serdecznie. Z pewnością jest to sytuacja niezręczna dla Ciebie. Jeśli wasz związek jest "zdrowy" to nie masz się czego obawiać. Dbaj o poprawne relacje z partnerem abyście nie mieli powodów do opuszczania siebie.

Możesz również usiąść z nim i na spokojnie porozmawiać o swoich obawach.

Niestety nic więcej nie możesz zrobić.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego ;-)
http://psychopedagog.eu