Podejrzenie ADHD u dziecka

Witam. Wydaje mi sie że mój 8-letni syn ma ADHD, nie wiem jednak gdzie mam się udać po pierwszą pomoc i skierowanie na badania?

Witam
Proszę skorzystać z poradni psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży. Informacji na temat możliwości konsultacji udzielić może szkoła (psycholog, pedagog szkolny, wychowawca).
Pozdrawiam
Renata Respondek

Warto zacząć od Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Nie potrzeba skierowania. Należy zorientować się, gdzie w Państwa mieście się znajduje i umówić na termin.