Podejrzenie ADHD z zaburzeniami koncentracji

Mam dziewczynkę w wieku 8 lat i podejrzewamy z mężem ze ma ADHD z zaburzeniami koncentracji zapomina o lekcjach nie wie co na zadanie nie skupi się na 2 rzeczach co mogę zrobić gdzie się z tym udać do jakiej poradni?.i czy sa wydawane zaświadczenia szkoly o tej chorobie proszę o odp.

Witam,
jeśli zauważają Państwo u córki objawy przypominające ADHD warto udać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Po stosownej diagnostyce uzyskają Państwo opinię na temat przyczyn funkcjonowania córki i zalecenia do pracy z dzieckiem podczas zajęć szkolnych.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Proszę udać sie do poradni psychologiczno pedagogicznej gdzie po wykonaniu badań powinni wydać zaświadczenie jak pracować z dzieckiem i jakie są zalecenia dla szkoły. Państwo powinni zapisać się na warsztaty dla rodziców by również nauczyć się postępowania z córką, nauczenia oddzielania zaburzeń od innych zachowań, itd
Jeśli dziecko przyjmuje leki to musi stale być pod opieką lekarza i być może należy poprosić o te o przedłużonym działania tak by nie było potrzeby przyjmowania ich poza domem. Państwo wtedy będziecie mogli kontrolować czy dziecko przed wyjściem przyjęło lek czy zapomniało.
I koniecznie terapia.
Pozdrawiam
AM
w razie pytań jestem do dyspozycji
www.pracowniaterapeutyczna.eu