Podejrzenie agenezji nerek i małowodzie w 19. tygodniu ciąży

16 tydzien ciazy aniniofuzja podejrzenie agenezji nerek, po tygodniu (czwartek)usg plyn owodniowy sie utrzymuje we wtorek aminiopunkcja do badania genetycznego -pojawilo sie malowodzie. obecnie 19 tydzien . czy czekanie na wynik 3tygodnie cos zmieni ??? Co mam robic ,jeden lekarz twierdzi ze nie ma sensu , a drugi ze warto

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety treść i pytanie zawarte w powyższej informacji znacznie przekraczają możliwości naszego forum zarówno pod kontem merytorycznym jak i etycznym. Decyzja o dalszym postępowaniu uzależniona jest od Pani i lekarza prowadzącego.