Podejrzenie alergii na leki

od kilku lat mam alergie prawdopodobnie na leki objawy to duze plamy na calym ciele ktore po jakims czasie lacza sie z czerwona obwodka najczesciej puchnie mi cala twarzwtedy wygladam jak goryl na glowie pojawia ssie duza ilosc guzow kiedy to zanika atakuje mi nogi rece na przemian mialem robione testy i nic z tego alergia przychodzi niespodziewanie i nie wiadomo do dzis od czego

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana konsultacja dermatologiczna, najlepiej w chwili wystąpienia zmian. Jakie leki Pan przyjmuje? próbował Pan je modyfikować?
Pozdrawiam