Podejrzenie anemii u 25-latki

Witam podejrzewam ze mam anemie mam 25 lat waze 42kg nie mam apetytu mam wiecznie podkrazone oczy I wygladam jak smierc:) mam 3 letniego synka.teraz Mąz kupil mi ampulki z witamina b12 czy jest mozliwosc wyleczenia sie samemu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W teorii jest to możliwe. Warto jednak określić czym spowodowana jest anemia.