Podejrzenie astmy umiarkowanej a spirometria

spirometria; FVC 74% FEV1 66,2% FEV1 %VC 90,3% PEF 61,9% taki wynik mam ,badanie osłuchowe gwizdy i świsty i furczenia pojedyńcze nad polami płucnymi i podejrzewają astmę umiarkowaną ,czy ten wynik podany wyżej potwierdza to i czy muszę iść do specjalistypulmonologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.