Podejrzenie autyzmu u 26-miesięcznego dziecka

Witam moj synek ma obecnie 26 mies. Mowi moze z 20 wyrazow tzn raczej je powtarza za nami. Nie rozumie wszystkich polecen ale ogolnie rozumie dosc sporo. Dodam ze synek na codzien styka sie z jezykiem polskim w domu jezykiem angielskim w przedszkolu. Jest dzoeckiem kontaktowym z kazdym sie wita zegna uwielbi dzoeci i uwielbi sie z nimi bawic. Zawsze reaguje na imie. Synek nie lubi pokazywac czesci ciala poprostu go to nieciekawi od jakis dwoch tygodni polubil ksiazeczki. Czy to moze byc autyzm

Witam, synek ma sporo wyzwań, poznaje ciągle nowe rzeczy, języki, jednak nie opisała Pani żadnych objawów, które mogą wskazywać na autyzm. Może Pani jednak osobiście skonsultować się z psychologiem dziecięcym i dokładnie omówić swoje obawy w stosunku do zachowania dziecka. Pozdrawiam serdecznie.

Witam
Z Pani opisu wynika, że u dziecka występuje
opóźnienie mowy.
Poza tym synek rozwija się prawidłowo.
Zachęcam Panią do konsultacji z logopedą.
Pozdrawiam serdecznie