Podejrzenie autyzmu u trzylatka

Mam synka 2.8miesiecy z podejrzeniem autyzmu nie mam diagnozy ze to jest w lasnie autyzm czy wynik badania EEG które zaraz opisze może cos o wskazywać na autyzm jego wynik EEG badanie wykonano w czuwaniu przy otwartych oczach we wszystkich odprowadzeniach rejestrują się liczne fale wolne theta 4-7 Hz o amplitudzie do 60uV w udziale skapej czynności alfa ok 8Hz i czynności szybkiej.Fs bez wpływu na zapis.
ponad rok temu

Nie pisze Pani z jakiego powodu podejrzewa autyzm. Konieczna jest konsultacja może na początek u neurologa, psychologa najlepiej takiego, który ma doświadczenie w diagnozowaniu autyzmu. Pozdrawiam