Podejrzenie azbestozy a rtg klatki piersiowej

Pisalem wczesniej o podejrzeniu azbestozy zrobilem rtg klatki po pol roku powtorzylem i ok nie przejmowal bym sie juz tym tak lecz moje paznokcie na koncacg sie zaoklaglilyi poszeszyly.i lekko opuszki szczegolnie na srodkowym i prawym palcu ostatnio mialem dusznosci i szereg badan mi porobili i mam antybiotyki na helikobakter ale kucia w klatce dalej mam no i te paznokcie plytka zrobila sie gladka na maxa.moge jeszcze zrobic jakies badania na azbest w plucach oprucz tk zeby miec100 %pewnosci?

Lek. Tomasz Budlewski

TK będzie najlepszy rozwiązaniem. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.