Podejrzenie bulimii u 39-latki

Obawiam się, że jestem bulimiczką. Gdzie na terenie Częstochowy lub woj śląskiego mogę szukać pomocy? Albo gdzieś w miarę blisko

Szanowna Pani,

nie znam niestety terapeutów w Częstochowie, natomiast celem ustalenia diagnozy (czy ma Pani bulimię) oraz jak szukać dalej pomocy (jaki typ terapii wybrać, jak będzie przebiegała prywatnie a jak na NFZ, czy potrzebny jest szpital itp.) możemy zaproponować pomoc online (konsultacja przez Skype) w Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania (www.ctzo.org)

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak