Podejrzenie candidy u 29-latki

Podejrzewam ze mam candydie mam 29 lat i mała córeczkę test śliny na candydie wyszedł pozytywny mam bardzo osłabiona odporność choruje na refluks zoladkowo przelykowy przewlekle bóle gardla mam gronkowiec złocistego w gardle i nosie przewlekła chrypa chrzakanie klucza w gardle i jakby w krtani ciągle jestem senna bez Energi podejrzenie tarczycy nie tyje jestem bardzo słaba mam także przerost bakteryjny j cienkiego ponad 600 % jestem leczona przynajmniej 5 raz do roku antybioty.

Jeżeli chcesz żyć dla swojej córeczki, jeżeli chcesz wrócić do zdrowia, jeżeli chcesz leczyć się u mnie i korzystać z moich konsultacji to proszę w tej chwili wyrzucić wszystkie leki do kosza! Lekarze czasami potrafią zaleczyć zdrowego człowieka na śmierć. Sama zobaczysz,że po miesiącu wrócisz do zdrowia bez żadnych leków. Jeżeli nie to zadzwoń na nr 602469271 Jeżeli będziesz zdrowa to też zadzwoń... z dziękuję.