Podejrzenie chłoniaka przy powiększonym migdałku

Witam. Od 3 msc mam problem prawym migdałkiem jest lekko powiększony ale nie boli mnie migdał tylko za i nad nim. Antybiotyki i leki przeciwzapalne nie pomogły. Miałam robione usg węzłów: odczynowe; lewy 14/6mm, prawy 17/7mm. Odkąd pamiętam zawsze miałam wyczuwalne węzły szyjne.Nie gorączkuje, trochę bolą mnie piszczele. Morfologia wyszła ok oprócz LYM%-18 (norma 25-45), GRA% 77,5 (norma 50-70). OB 10/20 po 2 tyg. CRP zamiast OB które wyszło w normie. Czy mam się czego obawiać ? np. chłoniaka?

Lek. Katarzyna Szymczak

Inne objawy takie jak: utrata masy ciała? poty? szczegolnie nocne? gorączka? osłabienie? Sugeruje powtórzyć badania za ok 2 tygodnie, ewentualnie konsultację laryngologa i hematologa.
Pozdrawiam