Podejrzenie choroby psychicznej u młodej osoby

Wydaje mi sie ze jestem psychopatka,tylko brutalne fantazje rozladowuja napiecie.Nie mialam nigdy seksu, relacji z innymi, chlopak uznal mnie za nienormalna,bo siedze wdomu nigdzie nie wychodze,uczepilam sie go jako ostatniej deski ratunku,oprocz tego sa rodzice,do ktorych czesto uciekam.Lata z rowiesnikami nic nie daly, kazdy maopinie o mnie niedorozwinietej osoby.Umre w samotnosci,patrze jak katatonik,mysle tylko o tym by umrzec od dziecka,trudno mi sie odnalezc w terenie, czuje sie obserwowan

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, który po zbadaniu Pani, zaproponuje odpowiednie leczenie.