Podejrzenie ciąży bliźniaczej a negatywny wynik testu ciążowego i brak potwierdzenia beta-HCG

Dzień dobry. Nie mam miesiaczki byłam na usg i lekarz powiedział ze jestem wciazy blizniaczej bo są dwie kropeczki. Problem mój polega na tym ze test ciazowy i beta hcg nie pokazują żebym była wciazy . Proszę. O pomoc miesiaczka spóźnia mi sie 9 dni

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę powtórzyć oznaczenie z krwi. To da pewny wynik.