Podejrzenie ciąży i krwawienie a możliwość poronienia

Witam,podejrzewam,ze bylam w 6tyg ciazy. Wizyte u ginekologa mam umowiona za dwa ttygodnie(jedyny wolny termin). Ostatnia miesiaczka 23maj. 25czerwca dostalam brunatnych plamien. 26zrobilam test-negatywny. 29-zrobilam test,pozytywny(blada druga kreska),30-kreska mocna. Krwawienia dostalam 28. Z poczatku nie bylo mocne i bez skurczy. Po jakims czasie nasilalo. Przy rownoczesnym plamieniu. Wczoraj, tj.05.07 skurcze wieksze plamienie.. Podejrzewam,ze poronilam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa. Proponuję zadzwonić i powiedzieć całą historię lub udać się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.