Podejrzenie ciąży obumarłej w 6. tygodniu

Mam pytanie. Dosyć ważne dla mnie. Ostatnią miesiączkę miałam 15.06.2015. Moje cykle są co 33dni. Teraz wychodzi na to, że jestem w 6 tygodniu ciąży. Niestety mój lekarz podejrzewa ciążę obumarłą. Wielkość pęcherzyka wynosi 5mm (jeszcze nie słuchać serduszka). Sprawdzałam BHCG 22.07 i wyniosło 929,1 mIU/ml, 24.07 było na poziomie 1613 mIU/ml, 03.08- 5276 mIU/ml oraz 5.08 6038 mIU/ml. Lekarz powiedział, że pęcherzyk jest za mały i beta za wolno rośnie. Proszę o radę innych specjalistów.

Witaminy w ciąży

Małgorzata Panek

Konieczna jest obserwacja ciąży w USG i narastanie poziomu betaHCG. Spadek tego hormonu lub brak przyrostu mogą świadczyć o obumarciu ciąży, lecz powinno być to potwierdzone badaniem USG. Proszę udać się na wizyty kontrolne, które pokażą czy ciąża się rozwija.
Pozdrawiam