Podejrzenie ciąży pozamacicznej i brązowe plamienia

Witam. Dziś pojawiło się u mnie plamienie w kolorze brązowym, Byłam u lekarza, lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczną mimo że 2 dni temu byłam u ginekologa i ciąża jest bardzo wczesna, nic złego się nie działo, czy to możliwe że to ciąża pozamaciczna? Lekarz twierdzi że zarodek jest umiejscowiony za daleko.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze jest to możliwe. bez badania ciężko coś więcej powiedzieć. proponuje oznaczyć beta HCg i powtórzyć badanie za 24 godziny i z wynikami udać się do lekarza ginekologa.