Podejrzenie ciąży pozamacicznej i wynik badania przeciwciał odpornościowych

Witam W sierp. odbył się stosunek,we wrześniu zrobiłam testy ciążowe wynik negatywny.Zgłosiłam się do lek. bo martwiły mnie skąpe miesiączki 27.10 dostałam skier. z podejrzeniem ciaży pozamacicznej gdyz w j.brzusznej pojawiła sie niewielka ilość płynu Bad. w szpitalu wykazały wynik negatywny że ciaży brak. 28.10 zalecono bad.krwi Proszę o interpretacje B RhD-(ujemny)przeciwciała odpornościowe do antygenów krwinek czerwonych nie stwierdzono.Co to oznacza- że nie ma ciaży ? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wszystkie powyższe badanie jakie u Pani wykonano wykazały, że nie zaszła Pani w ciążę oraz, że nie było także ewentualnej ciąży pozamacicznej, która zakończyłaby się poronieniem. Pozdrawiam.