Podejrzenie ciąży pozamacicznej i wynik USG

Witam. Mam podejrzenie ciąży pozamacicznej. Na USG póki co nic nie widać. Wynik z 25.11. beta HCG 91,9, z 30.11. 102,6 i z 04.12. 201,1. W poniedziałek 07.12. robiłam beta HCG u lekarza, który się mną zajmuje i poinformował mnie, że wynik wynosi 418 co oznacza, że spada, ponieważ wcześniej wyniki miałam w przeliczeniu na mililitr a to u niego jest na litr. Czy faktycznie mogę być już spokojna, że wszystko wraca do normy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtórzyć badanie i ponownie udać się do lekarza ginekologa.