Podejrzenie ciąży pozamacicznej lub pustego jaja płodowego a pomoc w obliczeniu dni płodnych

witam okres mialam 16 04 lekarz chodzilam do gin;jeden mowil pozamaciczna ciaza drugi puste jajo plodowe choc juz mialam okres ktory dostalam 8 czerwca po miesiacu kazal mi isc do szpitala ale jak jest okres prosze o pomoc jak terza obliczyc dni plodne ,prosze o pomoc , bardzo chcialabym zajsc w ciaze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonych informacji nie jest możliwe określenie dni płodnych.