Podejrzenie czerniaka złośliwego pod piersią

witam,niepokoi mnie znamię które mam pod piersią jest duże ok 1 cm ciemniejsze w srodku a jasne wokół nie jest symetryczne pokazałam je lekarzowi rodzinnemu a ten powiedził ze to nic grożnego czy to może bć czerniak złośliwy?

Bez zbadania nie jestem w stanie nic powiedzieć! Proszę udać się do chirurga , a jeszcze lepiej do chirurga onkologa , szczególnie do takiego , który ma doświadczenie w badaniu dermatoskopem , pozdrawiam , zż