Podejrzenie depresji i fobii a stany lękowe związane ze zdrowiem

Witam podejrzewam u siebie depresje fobie. Mam stany lekowa, nic mi sie nie chce, nic nie sprawia mi przyjemnosci, cialgle siedze i placze w pokoju. Mam ataki lekowe zwiazane ze smiercia i guzem mozgu. Im wiecej czytam na ten temat tym bardziej doszukuje sie obiawow ktore juz chyba sobie uroilem. Niszczy mnie to. W domu sytuacje mam bardzo zla. Bywa ze jest super i nagle ma doła, obwiniam siebie uwarzam ze wszystko sie zepsuje i umre. Boje sie isc do lekarza zeby nie wykryl guza mozgu

Witam
Zachęcam najpierw do kontaktu z psychologiem, który wstępnie oceni Pana stan i udzieli wsparcia. To co Pan u siebie zauważa może być związane zarówno z czymś, co dzieje się w Pana organizmie (to nie musi być guz mózgu!) - i wówczas trzeba podjąć odpowiednie leczenie, zalecone przez lekarza, ew. w połączeniu z pomocą psychologiczną, jak i może być związane bardziej ze sferą emocjonalną, psychologiczną - tu będzie pomocna terapia psychologiczna, ew. w połączeniu z lekami. Ważne jest zrobienie pierwszego kroku i kontakt ze specjalistą.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder