Podejrzenie endometriozy a wydzielina ze skrzepami

Jestem w trakcie trzeciego krążka, tydzień temu skończyło mi się krwawienie z odstawienia,a wczoraj zaczęły ze mnie wychodzić jakieś strzępy.Mój ginekolog podejrzewa u mnie endometroizę, ale aby to sprawdzić trzeba wykonać laparoskopię. Zalecił wizytę u urologa i gastrologa.Raczej ok,kontrola u gastro 28.11. czy jest sens czekać tak długo,w związku z tymi strzępami. I czy nie lepiej zadzwonić we wt do mojego gin,powiedzieć o sytuacji. Tylko nie chce panikować, może to nic takiego?

Witam serdecznie. Sugerowałabym postępowanie wyczekujące oraz uzupełnienie badań. Rzeczywiście warto wykluczyć endometriozę, nie mniej jednak podobne objawy mogą być wynikiem wahań hormonalnych.