Podejrzenie eunuchoidyzmu u 26-latka

Dziendobry .podejrzewam u siebie eunuchoidyzm czy jest jakas szansa na wyjscie z tego ? Po przyjmowaniu dawek testosteronu jest jakas szansa na powiekszenie narzadow rozrodczych mam 26 lat

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy tej chorobie stosuje się testosteron w celu przywrócenia męskich cech jednak najpierw należy ją zdiagnozować. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.